Jdi na obsah Jdi na menu

Přání

24. 9. 2014

 

 

Milá Rolničko,

 

tak si představ, že zase váhám… Myslím ale, kterak Ty bys mě určitě pochopila, protože tuhle vlastnost už mají váhy prostě nějak v sobě.

Nevím totiž, co nejlépe Ti napsat…

Tedy… je mi jasné, co bych měla, co se sluší, jenže…

Psát každý rok totéž?

Vlastně to není úplně špatný nápad, protože pár upřímných hezkých vět člověka nikdy neurazí, ba vždycky mile potěší.

Vůbec bych Ti však nechtěla mazat med kolem pusy, jelikož vím, že to navíc nemáš ráda, ačkoliv med přímo zbožňuješ.

A tak jsem se rozhodla, kterak Ti napíšu jenom pravdu. Nic víc.

Ze srdce Ti přeju! Samozřejmě – všechno nejlepší – zkrátka všechno, co jedině Ty považuješ za nejlepší (koneckonců i ty rifle ;-)).

K tomu Ti vinšuju hlavně zdraví, abys mohla dál svou energií a elánem hladit duše druhých, štěstí, abys dokázala i v časech tmavších najít světlo, motivaci, abys s chutí vystudovala svůj vysněný obor a později motivovala další ke studiu i jiným záležitostem, víru, abys nikdy nepřestala věřit, že lidem se dá věřit, sebevědomí, abys mohla s Tvým nejčistším svědomím dávat sebe, lásku, abys ji pořád měla tak ráda a mohla milovat a být milována.

Rolničko, děkuju Ti za těch krásných 20 let, kdy jsme spolu – dvě těla, jedna duše – těším se na pokračování naší společné cesty, jež se jistě jednou rozdělí, ovšem bude vždycky směřovat ke stejnému cíli – ke slunci, k dobru, k lidem – k jednotě.

Jsem šťastná, že i vysokou školou si projdeme dohromady, neb ono je mně s Tebou překrásně a – Ty a já, já a Ty – ono je to takhle správně. Díky, že to právě tak cítím. Vskutku pohádkový příběh.

Rolňo, co ještě? Jsi ségra do deště.

 

Mám Tě MC ráda!

 

Tvoje Kačule

 

(... protože v životě je hodně důležité udržovat si nadhled. :-))

 

 

P.S. Buď Tebou!

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Rolnina, 24. 9. 2014 10:13)

Jéééé, je to Láska (TY), DÍKY, sic se nerada dojímám - jen kvůli tomu slanýmu svinstvu, co pak teče... Mám Radost a těším se na naše další společný Cesty.
Tvoje Já :*